Hastanede Coşkulu 23 Nisan Kutlaması

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde düzenlenen 23 Nisan etkinliğinde; hasta çocuklar bayramlarını coşkuyla ve doyasıya yaşadılar..turizmhaberleri.com oradaydı..Nilgün ATAR özel haber

nilgunatar@turizmhaberleri.com

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı biriminin hasta çocuklar için her yıl organize ettiği 23 Nisan etkinliği bu yıl da birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. 

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi A Blok 3.ncü katta düzenlenen etkinlikte hasta çocuklar; masal kahramanlarının arasına karışmanın şaşkınlığı ve neşesini yaşadılar. Pamuk Prenses ve 7 cüceler, kırmızı başlıklı kız ve kurt adam, palyaçolar, güzel balerinlerin sergilediği oyunlar ilgiyle izlendi. 

Hastane bünyesinde Gönüllü çalışan Sarı Melekler ekibi üyeleri domates, biber, patlıcan kılığında hasta çocukların ellerinden tutarak oynadılar. Halk oyunlarını nefeslerini tutarak ellerinde bayrakları sallayarak izleyen çocuklar, öğretim görevlilerinin müzik ziyafetlerine de şarkı söyleyerek katıldılar. Hasta cocukların devam ettiği hastane okulunun öğrencileri kaynana-gelin konulu tiyatro oyunu ile izleyenleri kahkahalarla güldürdü.

Yazıya Yapılan Yorumlar
Sizde Bu Yazıya Yorum Yapabilirsiniz
Ad Soyad :
E-mail :
Mesajınız :